Dodaj obiekt


FORMULARZ DODAWANIA OBIEKTU

  Podstawowe informacje
  Pole wymagane
  ?Pod tą nazwą Twój obiekt będzie widoczny w naszej bazie. Obiektem może być atrakcja turystyczna, hotel, restauracja, wypożyczalnia, klub, stowarzyszenie itp. Pełną listę rodzajów obiektów znajdziesz przeglądając kategorie. Nazwa powinna być czytelna i niezbyt długa. Twoja wizytówka będzie widoczna w naszej bazie pod następującym adresem https://kociewie24.eu/obiekt/nazwa-twojego-obiektu/

  Przykładowo: Ośrodek wypoczynkowy mający nazwę Dworek Tucholski Zblewo będzie miał adres https://kociewie24.eu/obiekt/dworek-tucholski-zblewo/
  Pole wymagane
  ?Tu należy opisać swój obiekt. Pisz krótko i treściwie. Postaraj się w kilkudziesięciu zdaniach zawrzeć podstawowe informacje o obiekcie. Przejrzyj znajdujące się już w naszej bazie wizytówki ze swojej kategorii, aby zorientować się, co o sobie piszą inni. I napisz to lepiej :P. Wizytówki bezpłatne mogą mieć do 1000 znaków opisu. Różnice pomiędzy wizytówkami podstawową i rozszerzoną znajdują się tutaj: https://kociewie24.eu/cennik-uslug/
  Kategoryzacja
  ?Wybierz region w jakim znajduje się twój obiekt
  ?Wybierz gminę w jakiej znajduje się Twój obiekt
  ?Zaznacz główną kategorię do jakiej można zaliczyć Twój obiekt. Możesz zaznaczyć kilka kategorii, gdy zdecydowałeś się na wizytówkę rozszerzoną.
  Położenie obiektu
  ?Kliknij na mapie, aby wskazać punkt i automatycznie uzupełnić współrzędne GPS.
  Pole wymagane
  ?Wpisz kod pocztowy miejscowości w jakiej znajduje się obiekt
  Pole wymagane
  ?Podaj nazwę miejscowości w jakiej znajduje się Twój obiekt
  Pole wymagane
  ?Podaj ulicę oraz nr budynku pod jakim znajduje się Twój obiekt
  Format XX.XXXX,YY.YYYY
  ?Odnajdź na mapach google miejsce gdzie znajduje się Twój obiekt i odczytaj współrzędne.
  Wystarczy ustawić kursor myszy na mapie dokładnie w miejscu gdzie znajduje się Twój obiekt i klikając prawy klawisz myszy z menu podręcznego skopiować współrzędne.

  Następnie należy wkleić je w tym polu. Bardzo ważne jest dokładne podanie współrzędnych, gdyż pozwoli to na poprawne umieszczenie Twojego obiektu na naszych mapach.
  Kontakt do obiektu
  ?Proszę wpisać imię i nazwisko osoby z którą potencjalni użytkownicy portalu mogą się kontaktować gdyby chcieli odwiedzić obiekt lub uzyskać więcej informacji. Możesz tu wpisać właściciela, managera obiektu lub inną osobę odpowiedzialną za kontakty z klientami.
  ?Proszę wpisać numer telefonu kontaktowego obiektu
  ?Proszę wpisać adres mailowy do kontaktu z obiektem
  ?Proszę wpisać adres strony internetowej. zaczynając od http://... lub https://... Najlepiej wkleić link do swojej strony.
  Zdjęcie główne obiektu

  Zalecamy rozdzielczość 1920x570px i wielkość pliku poniżej 6MB.

  ?To zdjęcie będzie widoczne jako pierwsze na listach obiektów. Nie mogą być większe niż 6MB każde, w rozdzielczości nie mniejszej 1920x1080 px. Jeśli masz duże zdjęcia i nie masz możliwości ich pomniejszyć skontaktuj się z nami mailowo wysyłając zdjęcia na adres biuro@kociewie24.eu lub prześlij informację - ustalimy zasadę przesłania zdjęć.
  Media

  Zalecamy rozdzielczość 1920x1080px i wielkość pliku poniżej 6MB.  ?Proszę dołączyć do 7 zdjęć. Nie mogą być większe niż 6MB każde, w rozdzielczości nie mniejszej 1920x1080 px. Jeśli masz duże zdjęcia i nie masz możliwości ich pomniejszyć skontaktuj się z nami mailowo wysyłając zdjęcia na adres biuro@kociewie24.eu lub prześlij informację - ustalimy zasadę przesłania zdjęć.
  Autor wpisu
  Pamiętaj, jeśli nie podasz swoich poprawnych danych, twój wpis nie zostanie zatwierdzony.
  ?Pamiętaj, jeśli nie podasz tych danych, twój wpis nie zostanie zatwierdzony.
  Pamiętaj, jeśli nie podasz swoich poprawnych danych, twój wpis nie zostanie zatwierdzony.
  ?Pamiętaj, jeśli nie podasz tych danych, twój wpis nie zostanie zatwierdzony.