Sobótki Tczewskie 2023

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Wpis archiwalny - wydarzenie opisane poniżej miało już miejsce i zamieszczone informacje mogą nie być aktualne.

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na fantastyczne wydarzenie kulturalne, które rozświetli letnią noc nad brzegiem Wisły! Już 24 czerwca, na malowniczym Bulwarze Nadwiślańskim im. Księcia Sambora II w Tczewie, odbędą Sobótki Tczewskie. Ta coroczna impreza, pełna muzyki, śmiechu i radości, jest znakomitym sposobem na cieszenie się pięknem letnich wieczorów w towarzystwie wyjątkowych artystów.

W programie

⭐Jednym z głównych gwiazdorów wieczoru będzie niezrównany Grzegorz Hyży. Ten utalentowany wokalista i kompozytor podbija serca słuchaczy swoim niepowtarzalnym głosem i emocjonalnym podejściem do muzyki.

🎵Wraz z Hyżym na scenie pojawi się również Martin Lange, utalentowany gitarzysta i wokalista. Jego dynamiczne brzmienie, łączące elementy rocka, popu i bluesa, doskonale wpisuje się w atmosferę letniej zabawy. Martin Lange przyciąga uwagę publiczności swoją charakterystyczną energią sceniczną i zdolnością do tworzenia niezapomnianych momentów podczas występów na żywo.

🕺Na zakończenie wielka impreza z DIAMOND SKULL. Potańcówka, której to miasto jeszcze nie miało. Na parkiet zaproszeni są wszyscy mieszkańcy i goście. Diamond Skull gra na największych światowych festiwalach i w najlepszych klubach.

🎻Dla fanów muzyki klasycznej skierowany jest koncert „Lata 20., lata 30. na WYNOS!”, który odbędzie się na placu Hallera. Pomysłodawcą i realizatorem unikalnego w skali kraju projektu muzycznego jest Stowarzyszenie Operetka Wrocławska. Wokaliści przeniosą odbiorców w podróż po kabaretowym świecie polskich przebojów E. Bodo, H. Ordonówny, M. Fogga, S. Przybylskiej, J. Kiepury.

Kiedy i gdzie

👉24 czerwca 2023 r. godz. 16:00
Bulwar Nadwiślański im. Księcia Sambora II w Tczewie
Wstęp wolny!

👉Koncert „Lata 20., lata 30. na WYNOS!”
Godz. 19:00
Plac Hallera TCZEW

Działania towarzyszące:

• stanowisko promocyjne, partnerów: Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna, Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
• Krasnal Europark
• stanowiska handlowe
• strefa gastronomiczna

Scena Główna

18:30-19:50 – Wokalny zawrót głowy od Kornas i Sowy
19:00 – Bieg „Tczew na 5 z Flex Poland” – Powiatowe Centrum Sportu
20.40-21:50 – koncert Martin Lange
22:15-23:25 – koncert Grzegorz Hyży
23.30 – Diamond Skull – live act show