Skórcz

Jaś i Małgosia – Kroczek Lody Naturalne

Odwiedzin

Jaś i Małgosia

W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie, duzi i mali, ci bardziej i mniej głodni. Proponujemy wyśmienitą  pizzę z pieca, kebab, przekąski, pyszne zestawy obiadowe, oraz najlepsze lody na Kociewiu!

Zamówienia na dowóz prosimy składać do godz. 20:45.
Przy zamówieniu od 30 zł dowóz na terenie Skórcza gratis.

Dania obiadowe do godz. 16:00.

Dania na miejscu do godz. 20:45.

Zapraszamy i życzymy smacznego!

Tel. 502 454 689

KROCZEK LODY NATURALNE

Pochodząca z Warmii i Mazur, tradycyjna receptura lodów śmietankowych, na podstawie przepisu prosto z lat 50-tych to połączenie naturalnych składników – jaj (tylko od kur z wolnego wybiegu), świeżego, krowiego mleka i śmietany, dzięki którym powstaje idealna baza do każdego kolejnego połączenia smaków mlecznych. Spróbujcie lodów miodowych powstałych z połączenia miodu pszczelego ze śmietankową bazą – połączenie uzyskało już Złoty Medal na na VI Międzynarodowych Targach Żywności ekologicznej “NATURA FOOD” 2013!

Niejednokrotnie nagradzane – wśród nich znajdziecie lody miodowe, te o smaku bazylii czy mięty. Zachwycają lodożerców nie tylko cudownym kolorem ale również autentycznym, świeżym smakiem i zapachem! A to wyłącznie dzięki temu, że lody tworzone są naprawdę na bazie naturalnych produktów.

Spróbujcie również słonego karmelu! To nieprawdopodobnie jak szybko rośnie grono zwolenników tego połączenia, wszystko dzięki idealnie wyważonym, świetnie dobranym proporcjom słonego i słodkiego smaku!

Lody bardziej wytrawne? Oczywiście, zapraszamy na lody o smaku kawy lub chilli. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!

int(18098)