Jeleń

Jeleń Resort & Spa

Odwiedzin

JELEŃ RESORT SPA

Obiekt Resort & Spa usytuowany jest w Gminie Gniew w miejscowości Jeleń. Położony jest na południowo-zachodnim krańcu wsi, gdzie krzyżują się dwie, droga nr 91 z drogą krajową nr 90. Umiejscowienie z dala od zgiełku miast jak i dróg publicznych zapewnia ciszę, spokój i poczucie relaksu. To wspaniałe miejsce do kompleksowego, skutecznego i atrakcyjnego relaksu. Na gości czeka tu hotel z windą i drewniane domki, restauracja i bar, kręgielnia z bilardem i innymi grami oraz kąpielisko i duża, piaskowa plaża.

HOTEL

Hotel posiada: 18 – dwu osobowych pokoi z przestronnym tarasem. Pokój o powierzchni 32 m², dla jednej lub dwóch osób w wysokim standardzie. Wyposażony we wszystkie udogodnienia. Z dostępem do prywatnego, przestronnego tarasu o powierzchni 25m². Każdy pokój jest w pełni wyposażony, klimatyzowany i zapewniający gościom maksimum komfortu. Do dyspozycji naszych gości jest winda, przydatna szczególnie tym osobom, które mają trudności z poruszaniem się.

LIVE COOKING

Restauracyjna kuchnia oparta jest na koncepcji live cooking czyli każdy z Gości może obserwować przygotowanie swojego posiłku dzięki przemyślanemu projektowi pomieszczenia. Ucztą dla oczu są także na pięknie wyglądających drinkach które przygotowują barmani.

DOMKI 6 OSOBOWE

Na terenie ośrodka znajduje się 7 domków, każdy z nich pomieści 6 osób. Domki są wyposażony we wszystkie udogodnienia. Usytuowane w pobliżu plaży, a na ogródku obok domku istnieje możliwość zorganizowania grilla.

KRĘGIELNIA

Niewątpliwie jednym z największych atutów ośrodka jest 6 torowa profesjonalna kręgielnia z pełnym, specjalistycznym wyposażeniem. Oprócz gry w kręgle goście mają również dostęp m.in. do stołów bilardowych, bogato wyposażonego baru czy dodatkowych atrakcji typu cymbergaj, fliper etc.

ŁOWISKO JELEŃ

Jezioro ma powierzchnię 33,43ha, posiada duże zróżnicowanie dna, oraz podwodne górki i jedną wyspę porośniętą drzewami, która uatrakcyjnia walory akwenu. Średnia głębokość to ok. 10m, a maksymalna ponad 20m.
Ichtiofauna zamieszkująca wody Jelenia jest naprawdę imponująca. Wśród białorybu możemy liczyć na wielkie leszcze 3-4 kg, mnóstwo karpia w różnych rocznikach, amura, tołpygi, karasia i pięknych linów. Kontrolę nad populacją białorybu sprawują wielkie szczupaki, sandacze i potężne okonie ( rekord łowiska 52cm), wśród których osobniki o wielkości 40-45cm są czymś normalnym.

tekst: Stanisław Sierko | foto: Ziuta

int(17435)