Płaczewo

Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo

Odwiedzin

Ośrodek wypoczynkowy Płaczewo

Ośrodek Wypoczynkowy Płaczewo jest położony w w gminie Starogard Gdański (powiat starogardzki, województwo pomorskie), ok. 7 km na południe od Starogardu Gdańskiego nad jeziorem Płaczewskim. Jezioro to spеłnia funkcje rekreacyjno-turystyczne. Powierzchnia całkowita 44,8 ha, głębokość maksymalna 4,9 m. W północnej części jeziora znajduje się mała wyspa. Jezioro otoczone jest pasami trzcin, szczególnie w części wschodniej i północnej. Niektóre zaciszne miejsca pokryte są grążelami i grzybieniami.

Latem jest to jedno z najczęściej wybieranych przez starogardzian miejsc rekreacyjnych. Popularne Płaczewo kojarzy się większości przede wszystkim z miejscem wykorzystywanym do kąpieli o wieloletniej tradycji. Od 2013 roku Ośrodek prężnie się rozwija. Po intensywnym okresie modernizacji, stał się urokliwym i idealnym miejscem do rekreacji i odpoczynku.

Restauracja

W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonale skomponowane dania, przygotowane z największą starannością, ze świeżych produktów, których różnorodność zapewni niezwykłe doznania kulinarne. 

W karcie menu oprócz przystawek, dań obiadowych oraz deserów znajduje się duży wybór drinków i napojów alkoholowych. 

W Restauracji Płaczewskiej pamiętamy o naszych najmłodszych Gościach i specjalnie dla nich przygotowaliśmy kącik zabaw oraz dziecięce menu.

Źródło:https://www.placzewo.pl

int(2918)