Kociewie? Naturalnie!

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Zapraszamy do udziału w projekcie: “Kociewie? Naturalnie!” Podczas 8 spotkań nauczysz się odróżniać i zbierać lecznicze zioła rosnące wokół Ciebie, przetwarzać je na pyszne potrawy oraz drogocenne zdrowotne preparaty. Spotkania będą składały się z części o charakterze warsztatowym, wykładowym i plenerowym. Czekają nas ziołowe spacery połączone ze zbiorami roślin i grzybów, warsztaty kulinarne, podczas których zapoznamy się z tematem dzikiej kuchni i jej możliwościami. Przy okazji posprzątamy naszą planetę.
Nasze zajęcia pozwolą Ci nie tylko uzyskać rzetelną wiedzę, ale także wykorzystać ją praktycznie. Żyj z naturą, żyj zdrowo, żyj ekologicznie!
Spotkania odbędą się w następujących terminach:
Zajęcia poprowadzi Michał Konkel – znakomity zielarz i fitoterapeuta, zajmuje się zarówno dawną medycyną ludową, jak i współczesnym ziołolecznictwem; prowadzi Centrum Fitoterapii Słowiański zielnik.
Udział w warsztatach jest nieodpłatny a liczba miejsc ograniczona. Informacje o przyjmowaniu zapisów znajdują się w poniższym regulaminie. Prosimy przed wysłaniem zgłoszenia zapoznać się z wszystkimi zasadami udziału w projekcie.
Projekt dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia”, Województwa Pomorskiego, Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A.


REGULAMIN UDZIAŁU W WARSZTATACH
1. Warsztaty skierowane są do osób zdecydowanych na udział w warsztatach w podanych terminach.
2. Zgłoszenie należy przesłać drogą mailową na adres: warsztaty.grodzisko@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu.
3. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.
4. UWAGA! Każde zgłoszenie wymaga potwierdzenia ze strony Grodziska Owidz. Ze względu na warsztatowy charakter zajęć liczba miejsc jest ograniczona – nie ma możliwości wzięcia udziału w projekcie bez potwierdzenia zgłoszenia przez organizatora.
5. W przypadku niemożności przybycia na któreś spotkanie, należy poinformować nas o tym możliwie najwcześniej.
6. Jeśli liczba zgłoszeń przekroczy wymogi projektu, zostanie utworzona lista rezerwowa. W przypadku zgłoszonej nieobecności uczestniczki/uczestnika warsztatów, będziemy informować osoby z listy rezerwowej o możliwości wzięcia udziału w wybranych spotkaniach.
7. W wyjątkowych sytuacjach podane terminy zajęć mogą ulec zmianie.
8. Informujemy, że warsztaty są rejestrowane aparatem fotograficznym, a relacja z tego wydarzenia będzie umieszczona na portalu społecznościowym Facebook. Działając zgodnie z przepisami, dotyczącymi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), podpisanie listy obecności oznacza zgodę na publikację swojego wizerunku w internecie. Szczegółowy komunikat dotyczący RODO znajduje się na stronie Grodziska Owidz: http://owidz.pl/ochrona-danych-osobowych/

Link do wydarzenia na fb:https://www.facebook.com/events/2707001176265060

REKLAMA