🎸 ZAPRASZAMY NA PUNKOWĄ EKSTAZĘ! 🎸
Przygotujcie się na muzyczną burzę, bo nadchodzi koncert, który wstrząśnie Tczewem! 🤘
🎸 MENDA – Gdańskie street punkowe tornado, założone w 2019 roku! Ich debiutancki album “Tutaj nic się nie zmienia” to prawdziwe arcydzieło, które wyczarowuje surowy, szybki i ciężki street punk z mocnymi wpływami hardcore’u i thrash’u. Ich najnowszy singiel “FIFA”, wydany we wrześniu, to nie tylko potężna dawka energii, ale również ważny głos przeciwko korupcji w FIFA.
🎸 PANDORA – Młode trio z Tczewa, które przeniesie Was w czasy oldschoolowego punk rocka! Grają ponad rok, stworzyli kilkanaście autorskich kawałków i mają na koncie trzy energetyczne koncerty. To ich inspiracje latami 80/90 sprawiają, że ich muzyka to prawdziwa podróż w czasie.
📅 Data koncertu: 2 marca 2024 (sobota)
🕗 Godzina: 20:00
📍 Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
🎫 Bilety w cenie 20 zł dostępne są już teraz w kasie oraz online na ckis.interticket.pl. Nie zwlekajcie, bo to wydarzenie, którego nie chcecie przegapić! Bilety będą także dostępne w dniu koncertu, godzinę przed rozpoczęciem.
🍻 Po koncercie zapraszamy Was do czynnej kawiarenki ANTRAKT, gdzie będziecie mogli odpocząć i podzielić się wrażeniami przy ulubionym napoju.
Niech Tczew usłyszy Wasze kochanie do punk rocka! 🤟 #MENDA #PANDORA #PunkRockParty #TczewKoncert2024
