Wycinki

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem Aleksandra Usarkiewicz

Odwiedzin

Opis

W tym urokliwym miejscu, z dala od głównych dróg, 200m od jeziora Kałębie powstała nasza kameralna agroturystyka “Nad Stawem” Aleksandra Usarkiewicz.
Oferujemy Państwu komfortowe noclegi w Borach Tucholskich o standardzie spełniającym oczekiwania wymagających gości. Kwatery mieszczą się w dwóch budynkach, wybudowanych według najnowszych standardów. Na posesji jest śliczny ogród z dużym stawem.

Proponujemy wolnostojący dom do wynajęcia dla 7-12 osób, o powierzchni około 125 m2. Na poddaszu mieszczą się dwa pokoje 2-osobowe, pokój 3-osobowy oraz toaleta z WC. Na parterze domu znajduje się salon z TV i kominkiem + 2 miejsca sypialne, ewentualna dostawka dla dzieci i osoby dorosłej, sala do rekreacji sportowej ze stołem do ping ponga, kuchnia, łazienka z WC i prysznicem. Przy domu znajduje się boisko do gry w kosza i siatkówkę i badmintona. Istnieje możliwość wypożyczenia łódki do wędkowania, oraz skorzystania z ruskich bań.
Proponujemy także komfortowe pokoje gościnne, na piętrze drugiego domu. Oferujemy dwa pokoje 2-osobowe, salon z TV i dwoma miejscami sypialnymi, łazienkę i kuchnie oraz duży taras do dyspozycji gości.

int(8699)