Skarszewy

Kociewiaczek

Odwiedzin

O Sklepie "Kociewiaczek"

“Kociewiaczek” to wyjątkowy fragment mojej firmy, dedykowany promocji malowniczej krainy Kociewie. To miejsce, gdzie barwne i unikatowe oblicze tej krainy jest uwiecznione na naszych produktach.

Nasze Korzenie i Pasja

Moje zainteresowanie Kociewiem sięga młodości. Wychowywała mnie mama oraz babcia, które przekazywały mi wiedzę o tej wyjątkowej grupie etnicznej. Moja fascynacja Kociewiem przyjęła konkretny kształt, gdy zainspirowana starymi ilustracjami, uszyłam pierwszy strój kociewski. Z biegiem lat doskonaliłam jego wygląd, co stało się początkiem mojego biznesu.

Nasza Oferta

Kochając kulturę kociewską, rozpoczęłam produkcję różnorodnych produktów o tematyce kociewskiej. W naszym asortymencie znajdują się:

  • Kubki
  • Breloki
  • Koszulki i bluzy
  • Spódnice
  • Obrusy, serwety, bieżniki
  • Lalki w tradycyjnym stroju kociewskim

Dodatkowo, dajemy możliwość personalizowania produktów, aby każdy mógł poczuć się bliżej kociewskich tradycji.

Kociewska Kuchnia

Kociewie to nie tylko kultura i stroje, ale także bogactwo kulinariów. Odkryj tajemnice kociewskiej kuchni w literaturze kucharskiej dostępnej w naszym sklepie. Zachęcamy również do degustacji kawy Kociewskiej oraz słodkiego syropu z Kociewia.

Więcej o Kociewiu

Regularnie pogłębiam moją wiedzę o Kociewiu, uczestnicząc w różnych spotkaniach i eventach. Każde takie spotkanie dostarcza mi fascynujących faktów, które wzbogacają moją działalność. Śledź nasze poczynania na profilach Facebooku i Instagramie @Kociewiaczek!

Zapraszamy na Miejsce

Dla tych, którzy chcą poczuć kociewski klimat na żywo, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Kościuszki 25 w Skarszewach. Czekają tam na Was nie tylko nasze produkty, ale także prawdziwa atmosfera Kociewia!

int(32296)