Szteklin

U Progu Lasu

Odwiedzin

O Nas

Nasza posesja oferuje dwa przytulne domki, idealne dla rodzin lub grup przyjaciół, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu natury.

W ramach naszej oferty, nasi goście mają również dostęp do opalanej drewnem sauny, domku na relaks z prysznicem i ekspresem do kawy oraz miejsca na ognisko, gdzie można spędzić miłe wieczory przy pysznym jedzeniu. Wszystkie te udogodnienia są dostępne do wspólnego użytku z pozostałymi gośćmi obiektu, co stanowi doskonałą okazję do poznania nowych osób i nawiązania przyjaznych relacji.

Nasza posesja jest w pełni ogrodzona, co zapewnia prywatność i spokój podczas pobytu. Jesteśmy przyjazni zwierzętom, więc mile widziane są również czworonogi. Zapewniamy komfortowe warunki i przyjazną atmosferę, dzięki czemu każdy z naszych gości poczuje się tutaj jak w domu.

Domek Pod Żurawiem

Całoroczny drewniany domek z kominkiem, oddalony od miejskiego zgiełku, stanowi idealne miejsce na ucieczkę od codzienności. Położony wśród pól i lasów, oferuje schronienie dla sześciu, maksymalnie siedmiu osób, gdzie można zapomnieć o problemach. Domek jest świetnie wyposażony – kuchnia dysponuje zarówno pralką, jak i zmywarką. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, rozkładana kanapa oraz łazienka z prysznicem. Natomiast na piętrze czekają na gości dwie sypialnie, taras, z którego można podziwiać otaczający krajobraz oraz dodatkowa toaleta.

Domek Pod Sarenką

Całoroczny drewniany domek z kominkiem stanowi oazę spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Położony wśród pól i lasów, jest idealnym miejscem, by ukryć się przed światem i zapomnieć o codziennych troskach. Domek oferuje komfortowe wyposażenie – kuchnia jest zaopatrzona w pralkę oraz zmywarkę. Parter domku skrywa kuchnię, jadalnię, rozkładaną kanapę oraz łazienkę z prysznicem. Natomiast na piętrze znajduje się duża sypialnia z toaletą, raz mini-salonik z pięknym widokiem na zachód i wyjściem na taras. Domek może ugościć sześć, maksymalnie siedem osób.

int(28607)