BAJKOGRÓD – Dzień Dziecka w Grodzisku Owidz

Odwiedzin

Opis wydarzenia

🌈🎉 BAJKOGRÓD – Dzień Dziecka w Grodzisku Owidz! 🎈🎊

Najbardziej kolorowy, magiczny i niezwykły dzień w całym roku zbliża się wielkimi krokami – Dzień Dziecka! W tym roku zapraszamy Was do BAJKOGRODU – pełnej kolorów krainy, w której spotkacie Wasze ulubione postacie z bajek. To wyjątkowe wydarzenie pełne zabawy i niezwykłych zadań odbędzie się 2 czerwca o godzinie 15:00 w uroczym Grodzisku Owidz.

PLAN DNIA

  • Spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek,
  • Mnóstwo zabawy dla najmłodszych,
  • Niezwykłe zadania do wykonania,
  • Tradycyjna wielka bitwa balonowa, która zwieńczy naszą niezapomnianą przygodę!

ZAPRASZAMY

Zapraszamy Was do zapisania już dziś daty 2 czerwca i godziny 15:00 w kalendarzu! Miejsce wydarzenia to Grodzisko Owidz – magiczne miejsce, które tego dnia zamieni się w prawdziwy BAJKOGROD.

Ale to nie koniec niespodzianek! Zachęcamy Was również do przebrania się za ulubioną bajkową postać – niech cały BAJKOGROD zatętni kolorami Waszych niezwykłych kostiumów!

Chcemy podziękować Powiatowi Starogardzkiemu za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Organizatorem BAJKOGRODU jest Stowarzyszenie “Przyjaciele Grodziska Owidz”. Razem stworzymy niezapomniany dzień pełen uśmiechów i radości dla naszych najmłodszych mieszkańców!

Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w BAJKOGRODZIE! 🎈🌟