Koncert “Gmina Smętowo Graniczne – wspólnie tworzymy to miejsce” 2022

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Wpis archiwalny - wydarzenie opisane poniżej miało już miejsce i zamieszczone informacje mogą nie być aktualne.

Jak co roku zapraszamy na największe, plenerowe, wydarzenie kulturalno-rozrywkowe w sezonie letnim. Tym razem na naszej scenie wystąpią tacy artyści, jak Luka Rosi, Edzio oraz gwiazda wieczoru Lanberry

Prócz niezapomnianego widowiska muzycznego przygotowaliśmy całą gamę atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy. Już od godziny 16 czekać na Was będą animatorzy, którzy zaplanowali szereg wspaniałych gier, zabaw i konkurencji sportowych! Ponadto nie zabraknie, tak uwielbianych przez dzieci, dmuchańców.

Co prawda wakacje w pełni, ale mamy nadzieję, że znajdą się chętni, by nauczyć się czegoś nowego i niezwykle ważnego – w programie pokazy: strażacki oraz pierwszej pomocy. Ponadto jak zawsze możemy liczyć na wsparcie pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Smetowo Graniczne – stoiska przygotowały stowarzyszenia z Frący i Kopytkowa, które zadbają byście uzupełnili kalorie spalone pod sceną.

Na naszą imprezę zaprosiliśmy również innych wystawców. Kto to będzie? Przekonacie się sami w najbliższą sobotę. Nie od dzisiaj wiadomo, że podczas naszych imprez lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. W czasie wydarzeń organizowanych przez nasz ośrodek odbyła się już niejedna zbiórka charytatywna. Tym razem zbieramy pieniądze na rzecz mieszkańca naszej Gminy Siłaczek, wojownik – Ignaś 21 .Polecamy zbiórkę Waszej ofiarności, wierzymy, że po raz kolejny pokażecie, że Gmina Smętowo Graniczne to miejsce dla ludzi o wielkich sercach.