Turniej tańca przedszkolaka – I edycja w Starogardzie Gdańskim

Odwiedzin

Opis wydarzenia

🎉🌟 Zapraszamy na I edycję “Turnieju Tańca Przedszkolaka” w Dance Community – „W Rytmie Melodii”! 🎶👧👦

📅 Kiedy: 17 czerwca 2024 roku

🕓 Godzina: Od 16:00 do 18:00

🏢 Gdzie: Dance Community, ul. Kościuszki 18, Starogard Gdański

Cześć Rodzice, Dziadkowie i Rodzeństwo! Już od kilku lat prowadzimy zajęcia taneczne dla przedszkolaków w różnych placówkach w Starogardzie Gdańskim. Jest to dla nas niezwykła przyjemność obserwować postępy naszych małych tancerzy. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować dla nich wyjątkowy turniej tańca, aby docenić ich wysiłek i umiejętności, które zdobyli w ostatnim roku.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich, abyście wspólnie z nami kibicowali naszym małym artystom! Na miejscu przygotujemy poczęstunek, atrakcyjne nagrody oraz profesjonalne pokazy tańca, które na pewno umilą nam to popołudnie.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest przynależność do jednego z przedszkoli:

  • Plastus
  • Przylesie
  • Aniołek
  • Tęcza
  • Bajkowy Domek
  • Miejskie Przedszkole nr 4

Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci wzięły udział w naszym turnieju, prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu: 603-618-462 do 31 maja 2024 roku. Uczestnictwo wymaga również galowego stroju oraz opłaty startowej w wysokości 40 zł.

Nasz profesjonalny pierwszy turniej będzie sędziowany przez międzynarodowego sędziego najwyższej kategorii, założyciela naszego studia – Igora Wilczyńskiego oraz jego podopiecznych i trenerów: Dawida Konopińskiego, Mikołaja Szyca oraz Weroniki Blawat.

💃💃💃 Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami! Zapisy już trwają, nie przegapcie tej wspaniałej okazji! 💃💃💃