Rakowiec

Zajazd Gniewko

Odwiedzin

Zajazd GNIEWKO

Zajazd GNIEWKO położony jest nad jeziorem Rakowieckim przy trasie krajowej nr 91 na szlaku komunikacyjnym prowadzącym z północy na południe Polski. Doskonała alternatywa dla osób szukających hotelu, noclegu w Kwidzynie czy też hotelu w Gniewie.

Pokoje Hotelowe

Obiekt dysponuje 23 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje są o podwyższonym standardzie LUX i wyposażone w łazienki z prysznicami oraz telewizorami LED. W cenę pokoju wliczamy śniadanie. Dla bezpieczeństwa Państwa pojazdów mamy wewnętrzny parking zamknięty. 

Restauracja

Serwujemy dania kuchni regionalnej Kociewskiej kładąc nacisk na smak i powtarzalność potraw. Naszą specjalnością są Bulwy Kociewskie oraz pierogi własnego wyrobu. Każdego weekendu puszczamy wodze fantazji i tworzymy odrębne menu składające się z niezwykłych dań kuchni polskiej połączonej z najnowszymi trendami w gastronomii. Nie boimy się trudnych wyzwań… robimy dobre “am”Jesteśmy najciekawszym miejscem dla osób poszukujących restauracji w Gniewie i Kwidzynie.

Posiadamy klimatyzowaną restaurację wraz z salą kominkową, Salę Kociewską – druga restauracja w klimacie folkowym oraz salę bankietowo – konferencyjną na 65 osób z kompletnym wyposażeniem do prowadzenia szkoleń (flip-chart, ekran, rzutnik, nagłośnienie, itp.).

Nasze Atrakcje


Cały obiekt jest monitorowany i posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Atutami naszego zajazdu są:

  • mini ZOO oraz skansen maszyn rolniczych
  • rozbudowany plac zabaw dla dzieci
  • pokój zabaw wewnątrz budynku
  • malownicze usytuowanie nad jeziorem Rakowieckim – raj dla wędkarzy
  • bliskość parku krajobrazowego nad Wisłą z ogromną ilością ścieżek rowerowych i pieszych
  • bliskość średniowiecznych zamków w Gniewie (10 km), w Malborku (50km) oraz Kwidzynie (15km).
int(21323)