8 manewry “Twierdza Kaukaz” 2023 – Bolesławowo

Odwiedzin

Opis wydarzenia

manewry “Twierdza Kaukaz” 2023 – las Bolesławowo

ZAPISY

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSemPyYzJ3q2xN…/viewform

KOSZT


Udział w Grze jest płatnykwota wynosi całe 30PLN. Płatne przelewem.

Groźny Bojec Squad zastrzega sobie prawo do przeniesienia imprezy na inny termin.

Grozny Bojec Squad zastrzega sobie prawo do podziału stron konfliktu wedle własnego uznania, z dbałością o nierozbujanie teamów.

Po podziale na dwie drużyny A i B składy będą miały za zadanie wykonać:

Zadania drużyny A “Partyzanici”:

-Przeprowadzić żywego Vipa, (Mowsara Barajewa) przez obławę FSB na drugi koniec Wąwozu do miejsca podjęcia przez siły własne (MGRS)

-żeby VIP został podjęty Drużyna Partyzantów musi odnaleźć 7 kodów na terenie gry, wg MGRS, współrzędne będą podane w postaci SMS grupie dowodzenia Partyzantów. Kody przed ewakuacją muszą zostać wysłane zwrotnie przez GSM na numer Organizatora (hurtem lub pojedynczo) ważne żeby był komplet.

Zadania drużyny B “FSB” :

-Patrolować teren w poszukiwaniu Partyzantów (find and kill)-Możliwie utrudniać im wykonanie zadań-Szczególnie skupić się na poszukiwaniach Samego Vipa i jego obstawy.

-Zabicie Vipa kończy Grę – wygrywa FSB.-eskorta VIPa posiada na miejscu podjęcia żywego VIPA oraz wszystkie kody – wygrywają Partyzanci .

Grozny Bojec Squad jest jedynie dystrybutorem informacji mających doprowadzić do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach na dużym terenie, nie ponosimy odpowiedzialności na Graczy oraz ew. Wypadki, każdy bierze udział w manewrach na własną odpowiedzialność.
Zapisy w formularzu!

Co to Airsoft?

Airsoft – gra zespołowa polegająca na umownym i ograniczonym odzwierciedlaniu potyczek oddziałów zbrojnych przy wykorzystaniu pneumatycznych replik broni strzeleckiej strzelających plastikowymi kulkami o kalibrze 6 (rzadziej 8) mm.