KONKURS NA MURAL “Cień Uśmiechu” – Starogard Gdański

Odwiedzin

Opis wydarzenia

🎨 KONKURS NA MURAL “Cień Uśmiechu”! 🟨

Ogłaszamy niezwykłą szansę dla wszystkich pasjonatów sztuki plastycznej – Konkurs na mural “Cień Uśmiechu”! Jeśli macie w sobie odrobinę artystycznego zacięcia i chcecie wnieść coś wyjątkowego do naszego miasta, to ta propozycja jest dla Was!

Wystarczy, że wyślecie nam Wasz projekt na adres email: 📩 mrps.starogard@gmail.com, wraz z wypełnionymi dokumentami do 20 maja. To Wasza szansa, abyście mogli przyczynić się do ozdobienia naszego miasta wartościowym przekazem!

A teraz najważniejsze – wykonanie murala przez zwycięzcę konkursu planowane jest na czerwiec. Wyobrażacie sobie, że Wasza sztuka stanie się integralną częścią naszego miasta?

Nie zwlekajcie dłużej! Zapraszamy do udziału i wyrażenia swojej kreatywności poprzez sztukę!

🖼️ Link do dysku z dokumentami do wypełnienia znajdziecie tutaj: Dysk Google

Pamiętajcie, że każda Wasza praca może zmienić oblicze Starogardu! Dlatego czekamy na Wasze projekty z niecierpliwością!

WARSZTATY

Ale to nie wszystko! Zachęcamy Was także do udziału w warsztatach z technik murali, które poprowadzi Pani Magdalena Haras w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Starogard. Warsztaty odbędą się 18 kwietnia o godzinie 10:00. To doskonała okazja, aby zgłębić swoje umiejętności i poznać tajniki tworzenia murali!

#KonkursNaMural #SztukaWStarogardzie #CieńUśmiechu 🌟