Starogard Gdański

Strzelnica Hotel & Restauracja

Odwiedzin

Historia

Strzelnica to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na mapie Kociewia. Budynek został zbudowany w stylu neogotyckim w latach 1889-1892 i do 1939 roku służył lokalnemu Bractwu Kurkowemu. W 2018 roku miejsce zostało przejęte, aby przywrócić mu dawne przeznaczenie i świetność.

Obiekt został przebudowany, zachowując wszystkie zabytkowe elementy dawnej Strzelnicy – ceglaną elewację, wieżyczkę czy sufit w sali balowej, a także piękny, historyczny, odrestaurowany żyrandol.

Restauracja

W naszej restauracji serwowane dania łączą kulinarną wiedzę Szefa Kuchni z świeżymi, sezonowymi składnikami najwyższej jakości. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno kuchnię polską, regionalną, jak i europejskie specjały. Wyśmienity smak, ale także oryginalny sposób podania – to właśnie charakteryzuje wszystkie nasze potrawy.

Oferta

Strzelnica jest idealnym miejscem do zorganizowania spotkania biznesowego, spędzenia czasu przy wspólnym posiłku z bliskimi czy nastrojowego spotkania we dwoje. Strzelnica to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na mapie Kociewia, które stanowi doskonałą przestrzeń do organizacji przyjęć weselnych.

Oferujemy przestronne, klimatyzowane sale, które łącznie pomieszczą 280 osób:

  • Sala Królewska na 120 osób
  • Sala Prezydencka na 80 osób
  • Sala Restauracyjna na 80 osób
  • Sala Bracka na 35 osób
  • Sala św. Katarzyny na 25 osób

Hotel

Historyczna część budynku została powiększona o część hotelową, w której do dyspozycji gości jest 13 pokoi z łazienkami.

int(12279)