Kultura w sąsiedztwie – sportowe spotkanie w Arkadii – TCZEW

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Wpis archiwalny - wydarzenie opisane poniżej miało już miejsce i zamieszczone informacje mogą nie być aktualne.

Tym razem spotkamy się, aby pograć, oczywiście kulturalnie Nasza kolejna propozycja to idealne rozwiązanie dla dzieci lubiących sport i rywalizację. Do Waszej dyspozycji będzie stół z piłkarzykami, dart oraz stoły do bilardu. Zawodnicy KS Arkadia opowiedzą uczestnikom spotkania o podstawowych zasadach wymienionych gier. Będą też mini turnieje, konkursy i sportowe challenge.

Wiosenna propozycja CKiS – Kultura w sąsiedztwie – czyli warsztaty w różnych miejscach Tczewa!

Po raz kolejny wychodzimy z ofertą działań warsztatowych do Was drodzy Mieszkańcy!

Spotkać nas będzie można w gościnnych progach Klubu Sportowego Arkadia oraz Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach. Zawitamy również na Kanonkę i do Ogrodu Miejskiego. I oczywiście – będziemy działać w naszym Centrum Kultury i Sztuki!

Wiosenna „Kultura w sąsiedztwie” to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. W ramach cyklu odbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, kreatywne. Będzie też spotkanie ze sportem i jogą.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

Start: godz. 17.00

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy. Start zapisów – 13 kwietnia 2023 r. – Magdalena Riebandt, tel. 693 368 107.