Porodowe Wianki – spotkanie w Grodzisku

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Kręgi dla Kobiet o nazwie Porodowe Wianki, tworzą przestrzeń dla wzmocnienia, uwolnienia, wybrzmiewania i ukochania tego co nasze.
Z kobiecego i z matczynego.
Kobiety są ze sobą i dla siebie.
Czas kiedy opowiadają się w nich przemilczane historie ciążowe, porodowe, połogowe, historie strat i wszystkiego tego, co woła w nich o utulenie.
To czas opowieści o karmieniu piersią.Spotykamy się aby podzielić się tym co nasze, mamowe.
To co najpiękniejsze i najtrudniejsze.A to wszystko z okazji Międzynarodowego Tygodnia Douli ❤️Organizatorem i autorem projektu jest Szkoła Narodzin Magic Birth Agnieszki Sobczak-Dróżdż, oraz Międzynarodowy Klub Doula World Club, który tworzy bezpieczną przystań wsparcia dla Doul z całego świata.

Koordynatorka rejonu i prowadząca Krąg:

Laura Tomczyk Doula

Coś o Laurze:


Jestem mamą z powołania i zamiłowania.
Kocham życie, kocham świat 🫶
Oprócz dziedziny doulowej, okołoporodowej z zawodu jestem charakteryzatorem teatralnym i filmowym. W wolnych chwilach medytuję, uprawiam jogę, śpiewam poezję śpiewaną.
Artystyczna ze mnie dusza.
Najbliżej mi jednak do wspierania.
Wspierania mam, ojców, całych rodzin.
Sama jestem mamą po stracie okołoporodowej ale tez po pięknym, szczęśliwym porodzie. Zapraszam Was kochane mamy na kobiece kręgi podczas których ukochamy to co nasze, w naszym sercu.Młoda mamo, mamo z długim stażem to wydarzenie jest dla każdej z Was.Pokażemy sobie nawzajem, że nie jesteśmy same. 

Kiedy?

23 marca 2023 r. o godz. 18:00

Gdzie?

Grodzisko Owidz