POSTAW NA SPORT – biegi dla dzieci – Dzień Dziecka z OLA Kaliska

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Hola! Hola!
Dzień dziecka z OLA!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza serdecznie wszystkie grupy przedszkolne i szkolne klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu starogardzkiego do udziału w biegach dla dzieci POSTAW NA SPORT!

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim i jest podzielone na dwa dni:
– 1 czerwca 2022 bieg dla grup przedszkolnych
-2 czerwca 2022 dla 1-3 klas podstawowych.

Oprócz biegów, na dzieci czekać będą dwie strefy zabaw i animacji. Zamki dmuchane, wielkie bańki mydlane, darmowa wata cukrowa, gry sportowe to tylko część atrakcji, które będą czekały na dzieci.Udział w biegach dla dzieci jest płatny, obowiązuje wpisowe – 5 zł/os.

Wpisowe opiekun uiszcza za całą grupę jednorazowo przelewem na konto organizatora lub w kasie OSiR nie później niż do 27.05.2022 r. do godziny 23:59.
Dystans, jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników: grupy przedszkolne (wiek 3-6 lat) ok. 200 m, klasy 1-3 (wiek 7-10 lat) ok. 500 m.

W ramach wpisowego uczestnik otrzymuje: pamiątkowy gadżet, dyplom, woda, numer startowy, moc atrakcji.
Zapisy grupy przedszkolne:https://elektronicznezapisy.pl/event/7053.html

Zapisy grupy szkolne:
https://elektronicznezapisy.pl/event/7055.html

Uwaga!

Nie prowadzimy zapisów indywidualnych, przyjmujemy tylko zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne z terenu powiatu starogardzkiego. Maksymalna ilość osób z jednej placówki to 50 osób.Spędźcie razem z nami tegoroczny Dzień Dziecka!
Szczegóły: https://osir.com.pl/postaw-na-sport/