Zblewo

Gminny Ośrodek Kultury Zblewo

Odwiedzin

O nas

Gminny Ośrodek Kultury w Zblewie został powołany jako placówka upowszechniania kultury na mocy uchwały nr IV/40/2002 Rady Gminy Zblewo z dnia 30 grudnia 2002 roku. Działaniami swymi obejmuje cały teren Gminy Zblewo. Podstawową działalnością jest upowszechnianie kultury i czytelnictwa oraz przygotowanie społeczności lokalnej do aktywnego uczestnictwa w kulturze.

Siedziba Ośrodka Kultury mieści się w Zblewie, przy ul. Głównej 40, a terenem działania Ośrodka Kultury jest Gmina Zblewo.

Nasza Wizja

Gminny Dom Kultury jest miejscem spotkań mieszkańców, nowoczesnym ośrodkiem informacji, komunikacji kulturalnej i społecznej, przyjaznym miejscem rozwijającym wiedzę i horyzonty, szanującym przeszłość i kreującym przyszłość, nawiązującym współpracę partnerską na wielu płaszczyznach.

Nasza Misja

Misją Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie jest rozpoznawanie, rozwijanie i zaspokajanie potrzeb kulturalnych społeczności lokalnej, szeroko pojęta edukacja kulturalna oraz działania na rzecz wspólnoty świadomie uczestniczącej i współtworzącej swoją małą ojczyznę.

Nasz Patron

Małgorzata Hillar

źródło: gokzblewo.pl

int(6369)