Borzechowo

Ośrodek wypoczynkowy NEPTUN

Odwiedzin

Położenie

Na skraju Borów Tucholskich, w Borzechowie oddalonym godzinę jazdy na południe od Gdańska, nad Jeziorem Borzechowskim, zlokalizowany jest Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN. Położony nad jednym z najczystszych i największych naturalnych zbiorników wodnych na Pojezierzu Starogardzkim, stanowi wspaniałe miejsce dla wędkarzy, zaś bezpośrednie sąsiedztwo Borów Tucholskich umożliwia korzystanie z owoców runa leśnego. Na terenie jeziora znajduje się kilka wysp, wśród nich największa – Wyspa Starościńska – z historycznymi ruinami zamku.

Przystań wodna

Jedną z wielu atrakcji wypoczynkowych jakie oferujemy Państwu w czasie pobytu w naszym ośrodku stanowi przystań wodna. Wszyscy chętni mogą tu wypożyczyć kajaki, rowery wodne czy łódki dla amatorów wędkowania.

Restauracja

Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN w Borzechowie, to wyjątkowe miejsce na skraju Borów Tucholskich, w którym zorganizujemy dla Ciebie niezwykłe plenerowe przyjęcie weselne. Wspólnie z RESTAURACJĄ K2 zapraszamy do przeżycia niezapomnianej uroczystości w gronie zaproszonych gości,  w otoczeniu natury.

int(5600)