XXIX Noc Bardów – Koncert Natalii Przybysz, trasa “Serce Spokojne”

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Bilety

9.11.2022 r. (sobota), godz. 18:00
Kino “Sokół” w Starogardzie Gdańskim
Bilety: 80 zł (do nabycia w recepcji SCK i sck.art.pl)

Dla zwiększenia wartości edukacyjnej i artystycznej “Nocy Bardów”, zapraszani są co roku uznani artyści prezentujący twórczość muzyczną na najwyższym poziomie.

Artyści na scenie

Do tej pory wystąpili: Maciej Zembaty, Wojciech Młynarski, Edyta Geppert, Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina, Marian Opania, Katarzyna Groniec, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Krzysztof Daukszewicz, Tadeusz Woźniak, Magda Umer, Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica, Stanisława Celińska, Renata Przemyk, Janusz Radek, Hanna Banaszak, Mirosław Czyżykiewicz.

Natalia Przybysz

Miło nam, że w tym roku 19 listopada 2022 r. o godzinie 18:00 w kinie “Sokół” wystąpi Natalia Przybysz.
Artystka ogłasza jesienną trasę koncertową “Serce Spokojne”! Trasa ta jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album “Zaczynam się od miłości”. Jesienią i zimą tego roku, artystkę wraz z zespołem, spotkać będzie można w kilkunastu polskich miastach. Natalia Przybysz bilety na koncerty już dostępne. “Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę “Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków. Jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii.
Trasa “Serce Spokojne” zamyka promocję albumu „Zaczynam się od miłości”.

W ramach repertuaru trasy „Serce spokojne” nie zabraknie “Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.