XXVI Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby – XVII Memoriał

Odwiedzin

Opis wydarzenia

Wpis archiwalny - wydarzenie opisane poniżej miało już miejsce i zamieszczone informacje mogą nie być aktualne.

Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego do udziału w XXVI Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby – 17. Memoriał, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia w Starogardzie Gdańskim.

Z samego rana zagrają dzieci i młodzież w 12 kategoriach wiekowych. Nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy i zawodniczki za zajęcie miejsca od I do III. Na zakończenie turnieju wśród wszystkich uczestników odbędzie się losowanie nagród.

Po południu rywalizować będą dorośli w 6 różnych kategoriach w tym w kategorii senior gdzie do wygrania są wysokie nagrody finansowe  (I miejsce 1000zł, II miejsce 600zł, III miejsce 400 zł). Na zakończenie turnieju również odbywa się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

TERMIN I MIEJSCE: 
sobota 27 sierpnia 2022 r.
Miejska Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby
Starogard Gdański
ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1

 WPISOWE 
30 zł – kat. młodzieżowe (zgłoszenia elektorniczne do czw. 25.08.22 r.)
40 zł – kat. seniorskie (zgłoszenia elektorniczne do czw. 25.08.22 r.)50 zł – w dniu zawodów w przypadku dostępności miejsc

 ZAPISY/ ZGŁOSZENIA 
Od momentu dokonania zgłoszenia elektronicznego zawodnik ma 24 godziny na uiszczenie opłaty wpisowego. W przeciwnym razie skreślany jest z listy zawodników.
Tylko spełnienie tych dwóch warunków: zgłoszenie drogą elektroniczną oraz opłata wpisowego -uważa się za pełne zgłoszenie i umożliwia uczestnictwo w turnieju.

ZAPISZ SIĘ

Więcej informacji na: www.osir.com.pl
oraz na Faceboook’u @OSiR Starogard